قوانین عمومی:

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های DrugCenter منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات DrugCenter تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر:

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات DrugCenter اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی:

هنگامی که شما از خدمات DrugCenter استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به DrugCenter ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که DrugCenter به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و…) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و یا طرح های تخفیفی، امکان دارد DrugCenter برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه DrugCenter را در پروفایل خود لغو کنند.

تجهیزات پزشکی:

در رابطه با فروش تجهیزات پزشکی غیرخانگی  : کسب وکار سایت به صورت B2B است. و فروش فقط به داروخانه هاو مراکز درمانی انجام میشود».

اطلاعات این صفحه به روز رسانی می شود. آخرین آپدیت: 02 مهرماه 1399

null

تلفن تماس: 38451175-051

null

تماس از طریق واتس اپ : 09056684435

null

ایمیل پشتیبانی : info@edrugcenter.com